ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ МІКРОХІРУРГІЇ ТА ЕСТЕТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ»

253125 м.Київ, вул. П.Запорожця 26 тел. 514-40-79; 512-15-97

 

ВИСНОВОК ПРО КЛІНІЧНЕ ВИПРОБУВАННЯ ШОВНОГО МАТЕРІАЛУ ФІРМИ «ГОЛНИТ»

 

У Київському міському центрі пластичної мікрохірургії та естетичної хірургії були проведені випробування голок атравматичних з круглим (колючі) і тригранним (ріжучі) поперечним перерізом вістря, вигнуті на 3\8 і 1\2 окружності, довжиною від 5 до 70 мм, діаметром стрижня від 0,10 до 1,12 мм, з нитками хірургічними:

нейлон мононитка чорного кольору метричних розмірів 0,2-3 (умовних номерів 10\0 – 2\0); нейлон плетений чорного кольору метричних розмірів 2-5 (умовних номерів 3\0 – 2), полівініліденфторид (ПВДФ) мононить метричних розмірів 0,2 – 5 (умовних номерів 10\0 – 2) синього кольору; шовк плетений чорного кольору метричних розмірів 0,5 – 3,5 (умовних номерів 7/0 – 2); поліпропілен (ПП) мононить синього кольору метричних розмірів 0,5 – 3,5 (умовних номерів 7\0 – 0).

 

Опис результатів випробувань:

Мононитки нейлону, поліпропілену, ПВДФ з ріжучими голками використовували при накладенні внутрішньошкірних швів при пластичних операціях на молочних залозах при блефаропластиці для накладення вузлових швів, при усуненні рубцевих деформацій на різних ділянках тіла.

Мононитки поліпропілену, полівініліденфториду з колючими голками використовували при реплантації пальців кисті, при мікрохірургічній аутопластиці комплексами тканин для накладення анастомозів на периферійних судинах і нервах.

Шовкові і нейлонові плетені нитки з колючими голками використовували для пластики білої лінії живота при абдомінопластиці.

Плетений шовк і нейлон з ріжучими голками використовували для накладення шкірних швів при різних операційних втручаннях.

В результаті випробувань зазначалася відсутність реакції оточуючих тканин на нитки, інфільтрації ранових каналів. Шовні матеріали мають достатню міцність, еластичність. Фіксація нитки в голці надійна. Голка має хорошу заточку, достатню міцність і пружність, гладку поверхню. Кривизна голок і їх діаметр цілком відповідають вимогам, необхідним для проведення хірургічних операцій і сприяють мінімальній травматизації тканин.

Упаковка атравматичних голок з нитками хірургічними забезпечує стерильність при зберіганні і транспортуванні.

Порівняльні дані з зарубіжними аналогами виробників атравматичного шовного матеріалу “Етікон”, “Алькон”, “Девіс і Гек” показують, що запонований “ГОЛНИТ” атравматичний шовний матеріал відповідає міжнародним показникам якості.

 

Директор ПП «Київський міський центр пластичної мікрохірургії та естетичної медицини»

В.Д.Пинчук